O firmie

Przedmiotem działalności E-Res jest wynajem lokali o charakterze usługowym, zarówno handlowych, jak i biurowych.

Firma E-Res dysponuje lokalami użytkowymi o łącznej powierzchni ok. 3500 m2 i oferuje możliwość wieloletniej i stabilnej współpracy. Współpracujemy z  wieloma przedsiębiorstwami już od kilkunastu lat.

Oferowane przez nas stawki czynszu za wynajem powierzchni biurowych i handlowych są niższe niż średnia dla lokali o podobnym standardzie w centrum Łodzi, dlatego nasza oferta jest atrakcyjna i z pewnością konkurencyjna.

Nagłówek

Wielkość powierzchni lokalu lub biura może być przystosowana do potrzeb najemcy w relatywnie dużym zakresie – w praktyce firma jest w stanie zaaranżować powierzchnię do 400 m2 na jednym poziomie. Wystarczy dodać, że dysponujemy pięcioma takimi poziomami. W związku z tym że są to budynki o charakterze zabytkowym już sam ten fakt jest w stanie podnieść prestiż wynajmowanej powierzchni i tym samym poczynić przedsięwzięcie bardziej opłacalnym.

Nagłówek

Lokalizacja naszych nieruchomości to tzw centrum „0”, co nie tylko pozwala na natychmiastową rozpoznawalność tego miejsca przez ewentualnych Państwa klientów, ale także umożliwia bezproblemowe dotarcie Państwa pracowników chociażby przy wykorzystaniu miejskiej komunikacji. Miejsca te pozwalają również na współpracę z wieloma instytucjami znajdującymi się w bezpośrednim sąsiedztwie, do których można zaliczyć: banki, biura sieci komórkowe, lecznice, rynki etc. Bezpośrednia bliskość dworca fabrycznego oraz Manufaktury też może odgrywać znaczącą rolę podczas podejmowania przez Państwa decyzji co do wyboru proponowanej przez firmę lokalizacji. Całości dopełnia dobra komunikacja (linie tramwajowe i autobusowe) oraz wszystkie media.

Close Menu